Ale co je pravda……

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ale co je pravda……

          Ve středu 12.4.2017 , kdy na naší škole probíhal první termín přijímacích zkoušek, se studenti 3. ročníku zúčastnili v Klubu Leitnerka literárního kabaretu podle Knihy apokryfů Karla Čapka s písničkami Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra.

Číst dál: Ale co je pravda……

VESELÁ DIVADELNÍ SPOLEČNOST O.P.S. - svobodnyblog.cz

Hodnocení uživatelů:  / 6

VESELÁ DIVADELNÍ SPOLEČNOST, O. P. S.

          Kam v Brně za kulturou? Vzhledem k tomu, že je moravská metropole především městem studentů, muselo se s tím vyrovnat také z hlediska zábavy. Proto je plné hospůdek, barů, kaváren, ale i galerií, kin, kulturních center a divadel. A to nejen těch velkých!

Číst dál: VESELÁ DIVADELNÍ SPOLEČNOST O.P.S. - svobodnyblog.cz

Hobblík 2016

Hodnocení uživatelů:  / 2

Hobblík 2016

          Dne 24. února 2016 se naše divadelní společnost vydala do Hodonína na přehlídku amatérských divadelních souborů Hobblík 2016. Představení Ale co je pravda jsme hráli po celém dni práce a nervů, po dlouhé cestě a ještě k tomu o hodinu později, než jsme zvyklí, až ve 20:30. Náladu nám příliš nezvedli ani páni pořadatelé. Nicméně, k hodnocení. Porotci se sami nedokázali shodnout v tom, co nám kritizovali, navzájem si své názory vyvraceli a výsledek, který jsme si odnesli, nebyl veškerý žádný. Co nám však udělalo radost, byla reakce diváků a úspěch u Hodonínského publika. Inu, přečtěte si recenzi sami.

 

Číst dál: Hobblík 2016

Hobblík 2014

Hodnocení uživatelů:  / 2

Hobblík 2014

          Dne 20. března jsme se zúčastnili přehlídky divadel jihomoravského kraje HOBBLÍK 2014 v Hodoníně. Zabodovali jsme tam s naším představením Uspávanky od Jana Skácela.  Byli jsme oceněni čestným uznáním novinářské poroty, složené ze členů studentského parlamentu. Z ocenění jsme měli velkou radost, a to především proto, že naším publikem jsou převážně studenti a mladí lidé z Brna a okolí.

Číst dál: Hobblík 2014

Veselou divadelní společnost zaujal Jan Skácel

Hodnocení uživatelů:  / 2

Veselou divadelní společnost zaujal Jan Skácel

         Mezi desítkami brněnských amatérských divadelních souborů bojuje o místo na slunci Veselá divadelní společnost. Podobně jako některé jiné kolektivy dosud nemá své stálé sídlo (jedenkrát týdně zkouší v podkroví paláce Padowetz a nyní vystupuje ve skromných podmínkách např. ve Vaňkovce v Café Práh), nicméně pod logem dvou klaunských hlaviček najdeme cíle a plány dosti ambiciózní a sympatické.

Číst dál: Veselou divadelní společnost zaujal Jan Skácel

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates