Ale co je pravda... - dubnové reprízy Klubu Leitnerka

          Představení Ale co je pravda... (na motivy Knihy apokryfů Karla Čapka) které jsme nastudovali v úpravě Karla Hoffmana, již znáte. Sehráli jsme ho jako předpremiéru v červnu 2015, oficiální premiéra pak přišla v říjnu 2015. Od té doby jsme uvedli řadu repríz při různých příležitostech a na různých scénách, a tu další chystáme právě na 11. dubna 2017. Pokud chcete přijít, dále v článku se dozvíte vše důležité - kdy, kde a pro koho hrajeme!

Reprízy představení - kdo, kdy a kde hraje...

Ale co je pravda... - repríza 11. dubna 2017 v 19:30

Literární kabaret Ale co je pravda... pro vás hrajeme již dlouho, aniž by klesla obliba. Proto jsme se rozhodli sehrát jej znovu, tentokrát v Klubu Leitnerka. Chcete-li přijít, pak si pečlivě zapiště datum - úterý 11. dubna v 19:30. Právě v tuto dobu totiž hrajeme a těšíme se, že se na nás přijdete podívat a podpoříte nás!

Ale co je pravda... - repríza 12. dubna 2017 v 10:00

Další reprízu představení plánujeme o den později, ve středu 12. dubna 2017 v dopoledních hodinách opět v Klubu Leitnerka. Toto představení je uzavřené a pořádáme jej po domluvě s učitelským sborem Gymnázia Brno, Křenová pro studenty. Nicméně pokud byste chtěli něco podobného zařídit i pro svou školu, nejsme proti a rádi pro vás představení sehrajeme.

Hrají:

Lucka Malingerová
 Tomáš Kudlička
a hosté - Jiří Postránecký a Monika Havlíčková

Režie

Miluše Kudličková

Hudební spolupráce

Petr Kučera

Jak se k nám dostat?

Klub Leitnerka se nachází v centru Brna, nedaleko Hlavního nádraží. Snáze se zorientujete s pomocí níže přiložené mapky:

Mapa Leitnerova

Nejsnazší spojení je tramvají z hlavního nádraží na zastávku Hyběšova, odkud je to pár kroků.
Snadno k nám dorazíte také autobusem, a sice ze zastávky Soukenická.

A co vstupné?

Vstupenky, stejně jako program představení na památku si můžete zakoupit na místě. Pokud bychom lístky uvedli do předprodeje, budete o tom informováni.

Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates