Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Na území města Brně působí velké množství divadel. Pro malé studentské divadlo je velmi těžké prorazit. Ačkoliv se o to snažíme, rozhodli jsme se kromě brněnských představení vyjet jednou za čas i do blízkého okolí. Naší první zastávkou, kterou s naším Kocourem v botách uděláme mimo moravskou metropoli, bude právě již zmíněná Kuřim. Tam se nám podařilo zajistit prostory v Klubu Kotelna a zároveň i skvělé podmínky. Díky otevřenému a příjemnému přístupu městského kulturního střediska (kterému chceme touto cestou poděkovat). Budeme hrát v neděli 22. října 2017 od 17:00 hodin v Klubu Kotelna.

Číst dál: Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

          Vzhledem k plánované rekonstrukci Klubu Leitnerka, kde jsme doposud zkoušeli, jsme nuceni hledat na září azyl někde jinde. Potřebujeme prostor, kde nazkoušíme novou divadelní hru. Zkoušet plánujeme denně, takže prioritou je pro nás malá obsazenost. Prostor by měl být velký asi pro deset lidí, se soc. zařízením, vybavení máme. Pokud máte nápad, kontaktujte prosím naše vedení.

Číst dál: Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Po prázdninové odmlce se naše divadlo znovu vrací do zaběhnutých kolejí. Po několika úvodních zkouškách a vystoupení na Divadelním kontejneru v Brně chystáme další představení letošní sezóny. Sehrajeme ho v ArtBaru Druhý Pád ve středu 18. října 2017 od 19:30 a srdečně zvaní jste úplně všichni. Půjde o další reprízu představení „Ale co je pravda…“, připraveném na motivy Knihy Apokryfů velkého českého spisovatele, Karla Čapka.

Číst dál: Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Ale co je pravda... ve Druhém Pádu!

Ale co je pravda... ve Druhém Pádu!

          Literární kabaret Ale co je pravda... na motivy Knihy Apokryfů od Karla Čapka s písničkami Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra jsme sehráli již mnohokrát (uvádíme v úpravě Karla Hoffmana). Nyní chystáme další reprízu - tentokrát v Art Baru Druhý Pád na Štefánikově ulici v Brně 7. června ve 20:00. Budeme rádi, když také přijdete, těšíme se na vás!

Číst dál: Ale co je pravda... ve Druhém Pádu!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates