Konkurz

Konkurz!

V sobotu 6. října 2018 od 10 do 14 hodin pořádá studentská scéna Veselé divadelní společnosti o.p.s. konkurz pro zájemce o divadelní dění našeho studia.

Hledáme chlapce a dívky ve věku 15 - 30 let.

Konkurz se koná v Místogalerii v Domě Skleněná louka na Kounicově 23 v Brně.

V rámci konkurzu hledáme také
talentovanou dívku ve věku 8 - 10 let
pro hlavní roli v připravované inscenaci
Perutinka Paula Eluarda

Divadelní workshop Brno 9.-10.6.2018

Pravidelně pořádáme divadelní workshopy

Herec, který se přestal zlepšovat, není dobrý herec. Jako v každé jiné profesi, i v divadle je potřeba se soustavně rozvíjet, vzdělávat a hlavně nikdy nepřestat pracovat. Zkrátka, nepolevit a snažit se poctivě pořád dál s neutuchajícím nadšením. Kromě praktických zkušeností jsou totiž neocenitelné i teoretické vědomosti nebo konzultace se zkušenými odborníky. Abychom mladým, talentovaným hercům v jejich rozvoji trochu pomohli, připravili jsme naposledy divadelní workshop v sobotu 25. listopadu 2017 v Klubu Leitnerka. Na 9.-10. června a začátek prosince 2018 připravujeme workshopy další.

Číst dál: Divadelní workshop Brno 9.-10.6.2018

Divadelní workshop pro mladé herce

Divadelní workshop pro mladé herce

Herec, který se nevzdělává, není dobrý herec. Divadlo totiž, jako každý jiný obor lidské činnosti, vyžaduje soustavnou práci, spoustu píle a nadšení. Abychom vám trochu pomohli, připravili jsme pro vás na 25. listopad 2017 od 10.00 do 20.00 hod. v Klubu Leitnerka celodenní divadelní workshop, kde se pokusíme vaše herecké dovednosti zlepšit.

Číst dál: Divadelní workshop pro mladé herce

Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Na území města Brně působí velké množství divadel. Pro malé studentské divadlo je velmi těžké prorazit. Ačkoliv se o to snažíme, rozhodli jsme se kromě brněnských představení vyjet jednou za čas i do blízkého okolí. Naší první zastávkou, kterou s naším Kocourem v botách uděláme mimo moravskou metropoli, bude právě již zmíněná Kuřim. Tam se nám podařilo zajistit prostory v Klubu Kotelna a zároveň i skvělé podmínky. Díky otevřenému a příjemnému přístupu městského kulturního střediska (kterému chceme touto cestou poděkovat). Budeme hrát v neděli 22. října 2017 od 17:00 hodin v Klubu Kotelna.

Číst dál: Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Po prázdninové odmlce se naše divadlo znovu vrací do zaběhnutých kolejí. Po několika úvodních zkouškách a vystoupení na Divadelním kontejneru v Brně chystáme další představení letošní sezóny. Sehrajeme ho v ArtBaru Druhý Pád ve středu 18. října 2017 od 19:30 a srdečně zvaní jste úplně všichni. Půjde o další reprízu představení „Ale co je pravda…“, připraveném na motivy Knihy Apokryfů velkého českého spisovatele, Karla Čapka.

Číst dál: Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates